Hero Image
- Josef Remeš a kol.

Stavební příručka 3.0

Příručka pro stavební projektanty, architekty, studenty nebo učitele stavebních oborů obsahuje tematicky rozdělené informace, doporučení a aktuální technické požadavky pro návrh a projektování pozemních staveb.

O projektu

Verze 3.0

Aktuálně je vydána digitální verze, která obsahuje aktualizaci vybraných témat a současně jsou přidána témata nová. Více informací najdete na webu Stavební příručky nebo přímo na wiki.stavebniprirucka.cz.

Pohled za oponu designového procesu a pár postřehů k redesignu Stavební příručky je popsán v poznámce Stavební příručka digitálně.

Stavební příručka 3.0

Kniha

Stavební příručka byla vydána nakladatelstvím Grada ve dvou vydáních (verze 1.0 a 2.0) v letech 2013 a 2014 jako pomůcka pro projektanty a architekty. Kniha se stala v roce vydání bestsellerem nakladatelství v oblasti Stavebnictví a architektura a prodalo se jí více než dvanáct tisíc kusů.

Tištěná verze Stavební příručky

Kolektiv autorů, který se podílel na knižní verzi publikace: Josef Remeš, Ivana Utíkalová, Petr Kacálek, Lubor Kalousek, Tomáš Petříček, Tomáš Apeltauer, Jan Plachý, Radim Smolka, Lukáš Žižka.

Odkazy